Video/ Qëllohet me vezë Erion Veliaj

Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj, është pritur me protesta ditën e sotme para nisjes së takimit me artistët, ku po diskutohet për prishjen dhe rindërtimin e Teatrit Kombëtar.

Kanë qenë të rinjtë e Partisë Demokratike ata që i janë afruar dhe e kanë qëlluar atë me vezë. Veza i ka kaluar shumë pranë Velisë, por nuk ka mundur ta kapë atë.

LEXO DHE :  Polica ndalon shoferin, po ecte në qytet me 120 km/orë me dy fëmijë në makinë

Kryebashkiaku është shmangur dhe ka hyrë brenda godinës ku po mbahet takimi, për të shmangur situata të tjera./d.m-dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.