Video/ Perisic me stil karateje dhe barazon Kroacia

Ivan Perisic ka barazuar në gjysmëfinalen me Kroacisë dhe Anglisë. Një gol në stil karateje nga kroati që mban gjallë shpresën dhe rihap takimin./d.m-dritare.net

http://dritare.net/wp-content/uploads/2018/07/img_5323.trim_.mov
LEXO DHE :  Disa të vdekur pas një sulmi në paradën ushtarake në Iran

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.