Video/ Perisic me stil karateje dhe barazon Kroacia

Ivan Perisic ka barazuar në gjysmëfinalen me Kroacisë dhe Anglisë. Një gol në stil karateje nga kroati që mban gjallë shpresën dhe rihap takimin./d.m-dritare.net

http://dritare.net/wp-content/uploads/2018/07/img_5323.trim_.mov
LEXO DHE :  Refugjatët/ Intervista për TV gjerman, Rama: Merkel shpëtoi nderin e Evropës

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.