Video/ Nuk përmbahet Armina Mevlani, ngre fustanin dhe tregon të brendshmet

Blogeria e njohur, njëkohësisht dhe nusja e Shkëlzen Berishës është shumë aktive në rrjetet sociale ku çdo ditë nuk mungojnë fotot dhe videot që publikon.

Së fundmi Armina është duke shijuar pushimet e saj, dhe si gjithmonë ka përshëndetur fansat me një video.

LEXO DHE :  Ambasada e SHBA paralajmëron qytetarët ti rrinë larg protestës nga rreziku i dhunës

Por kësaj radhe pamjet kanë qenë mjaft provokuese, pasi teksa ka qenë duke kërcyer në një moment Armina ka treguar të brendshmet me pika.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.