Video/ Nuk përmbahet Armina Mevlani, ngre fustanin dhe tregon të brendshmet

Blogeria e njohur, njëkohësisht dhe nusja e Shkëlzen Berishës është shumë aktive në rrjetet sociale ku çdo ditë nuk mungojnë fotot dhe videot që publikon.

Së fundmi Armina është duke shijuar pushimet e saj, dhe si gjithmonë ka përshëndetur fansat me një video.

LEXO DHE :  Shkon në gjendje të rëndë në spital, humb jetën pushuesi në Sarandë

Por kësaj radhe pamjet kanë qenë mjaft provokuese, pasi teksa ka qenë duke kërcyer në një moment Armina ka treguar të brendshmet me pika.

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.