VIDEO/ Një sukses ku lejohet gjithçka, përqafimi i Vrsajlko me trajnerin pushton rrjetet sociale

Vërshëllima përfundimtare e ndeshjes mes Kroacisë dhe Anglisë ka parë futbollistët kroatë të vraponin si të çmendur në fushën e lojës për të festuar këtë sukses historik që arritën me kualifikimi në finale.

Festa e Daliç ishte mjaft e veçantë, me një përqafim që u kthye në kapje mundjeje duke përplasur përtokë trajnerin dhe duke festuar sipër tij.

LEXO DHE :  Çfarë është amendamenti 25, dhe si mund të shkarkohet Presidenti i SHBA!

Pamjet kanë pushtuar me shpejtësi rrjetet sociale, pasi është cilësuar si një nga festimet më të veçanta të këtij Botërori nga tifozë të ndryshëm./d.m-dritare.net

http://dritare.net/wp-content/uploads/2018/07/img_5359.trim_.mov

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.