Video/ Mbuluar me flamur grek, veshur si ushtar. Shihni si pritet Kacifas, në Bularat!

Trupi i Kostandin Kacifës ka mbërritur në Bularat pasditen e kësaj të mërkure.  I mbuluar me flamurin grek dhe veshje ushtarake, trupi i 35-vjeçarit mbërriti në shtëpinë e lindjes në Bularat, ku do të qëndrojë deri  pas mesditës së të enjtes, në orën 13:00 kur është ceremonia e varrimit që do të nisë me meshën, në kishën e Shën Athanasius. Arkëmorti me trupin e pajetë të Kacifës është pritur mes lotësh nga banorët dhe familjarët e 35-vjeçarit./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Humbi të gjithë pasurinë në bixhoz, burri i kërkon faljes ish-bashkëshortes 6 vite pas divorcit

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.