Video/ Juncer përsëri lë nam në samitin e NATO, nuk mund të qëndrojë në këmbë

Video/ Juncer  përsëri lë nam në samitin e NATO, nuk mund të qëndrojë në këmbë

Presidenti i Komisionit Evropian Jean-Claude Juncker ka marrë pjesë në samitin e NATO-s përkrah dhjetëra udhëheqësve të botës.

Junker është komentuar shpesh-herë se është shfaqur i dehur nëpër takime të rëndësishme, dhe edhe kësaj radhe ka lënë dyshime të mëdha.

LEXO DHE :  Elvana Gjata i rikthehet muzikës në 11 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

Juncer është parë teksa humb bilancin e trupit të  tij disa herë përpara një darke gala të mërkurën.

Zyra e zotit Juncker nuk pranoi të komentojë, duke përmendur shqetësimet e privatësisë./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.