Video/ Ja momenti i arrestimit të autorit të tre vrasjeve në Mat!

Është publikuar momenti i arrestimit të autorit të vrasjes së 3 personave dhe plagosjes së një tjetri në fshatin Shëlli të Matit.

51-vjeçari Kujtim Koxha, u arrestua pak orë pas aktit të vrasjes së trefishtë.

LEXO DHE :  Ja pse gratë që jetojnë vetëm janë më të lumtura!

. Në pamjet e regjistruara nga policia pak çaste pas kapjes së autorit ai shfaqet i qetë në paraqitjen e tij./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.