Video/ Greta Koçi propozohet për martesë live në emision

Këngëtarja shqiptare, Greta Koçi, së fundmi ka qenë e ftuar në emisionin kosovar, “N’Kosovë Show”, së bashku me këngëtarin, Sabri Fejzullahu, i cili feston sot datëlindjen.

 

Në emision, ndodhi e papritura. Greta mori një propozim për martesë, nga një i paftuar. Si fillim këngëtarja reagoi ashpër, por pastaj gjërat u rikthyen sërish në normalitet./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Lorenc Vangjeli: Deputetë me pasaportë diplomatike sillnin para nga droga e prostitucioni, ja sa fitonin!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.