Video/ Goli i dytë i Partizanit, bëri që tifozët të çajnë rrethimin për të festuar në fushë

Partizani-Tirana ka përfunduar  mbrwmjen e sotme 2-1 në favor të të kuqve. Derbi i kryeqytetit i ka mbajtur në krye të klasifikimit djemtë e Gegës. Heroi i takimit ka qenë Rubin Hebaj, duke realizuar dobietë.

Ajo që vlen për tu përmendur është se në minutën e 86-të, kur u shënua edhe goli i dytë, gjatë festimeve, disa nga  tifozët e kuq kanë çarë rrethimin dhe janë futur në fushë për të festuar. Megjithatë situata është qetësuar menjëherë dhe ata janë kthyer në vendet e tyre brenda pak sekondash. Shikoni videon më poshtë./A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Studentja-Ramës: Pakti për Universitetin, dëshmi që zëri i të rinjve u dëgjua

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.