Video/ Frikë në Paris, një burrë merr peng një grua shtatzënë dhe dy të tjerë

Një ngjarje e frikshme po ndodh në Paris, një burrë, i cili pretendon së është i armatosur dhe se ka bomba me vete ka marrë peng tre persona me të cilëve një grua shtatzënë. Ai kërkon të flasë me ambasadoren iraniane në Francë.

LEXO DHE :  Audio-përgjimi/ Prokuroria mbyll hetimin për Ramën, Basha: Kësaj drejtësie do t’i vijë fundi shpejt

Mediat e huaja thonë se paraprakisht nuk dyshohet për një sulm terrorist. Ndërkohë që në vendngjarje ndodhen forca të shumta të policisë.

V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.