Fillon Kampionati Botëror në një ceremoni fantastike

Që nga  ky moment për të gjithë tifozët nisin ethet, sapo është hapur Kamionati Botëror  “Rusi 2018”.

Stadiumin “Ekaterinburg Arena” është elektrizuar nga, Robbie Williams.  Ai që ka bërë hapjen e kësaj ceremonia duke interpretuar këngët e tij.

LEXO DHE :  I shpallën djalin në kërkim për vrasjen e Jurgen Kurtit, flet Vjollca Arapi

Në një spektakël të jashtëzakonshëm në Rusi pritet të performojnë edhe këngëtarë të tjerë.PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.