Fillon Kampionati Botëror në një ceremoni fantastike

Që nga  ky moment për të gjithë tifozët nisin ethet, sapo është hapur Kamionati Botëror  “Rusi 2018”.

Stadiumin “Ekaterinburg Arena” është elektrizuar nga, Robbie Williams.  Ai që ka bërë hapjen e kësaj ceremonia duke interpretuar këngët e tij.

LEXO DHE :  Perla e Kolarov, Serbia mposht Kosta Rikën dhe ngjitet në krye të Grupit

Në një spektakël të jashtëzakonshëm në Rusi pritet të performojnë edhe këngëtarë të tjerë.Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.