Video/ Erla Mëhilli poston videon e lapsusit të ministres Gjonaj, por kujton gafën e saj!

Ministrja Etilda Gjonaj ka bërë një lapsus në shqiptim në seancën e djeshme parlamentare, çka bëri që videoja të bëhet virale.

Por me këtë video ish-zëdhënësja e PD-së, Erla Mëhilli duket se është ngushëlluar. Ajo  kujton se në një deklaratë për mediat ka bërë një gafë edhe më të madhe. /V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Foto/ Ja kush është truri i bandës Bajri!

 

…ne jemi p*dh, ate tjetren jua kam fal #dnsh

Gepostet von DNSH am Donnerstag, 13. September 2018

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.