Video/ Daja i Xhuljeta Çunit ngre gishtin ndaj policisë: Më thanë mos ki merak, gocën nuk e gjen gjë

Daja i Xhuljeta Çunit që u vra mëngjesin e 8 Qershorit, akuzon instancat shtetërore dhe policinë për vrasjen e mbesës së tij. Në një intervistë për gazetarin Spartak Koka të transmetuar në emisionin “Opinion” në Tv Klan, daja i Xhuljetës thotë se krimi i rëndë mund të ishte parandaluar.

Tre ditë përpara vrasjes, inspektori i zonës telefonoi mamanë e Xhuljetës duke i thënë që të mos kishin merak sepse vajza nuk rrezikohet shkruan Tvklan

LEXO DHE :  "Të thashë Gertë, Aldo ia doli", babai i lumtur për të birin pas operacionit që zgjati 7 orë, mesazh ministres

Ndërkohë, që 19-vjeçarja kishte denoncuar për përndjekje Xhafer Matën më 7 Maj 2018 kurse policia njoftoi familjen e saj 28 ditë pas këtij kallëzimi./d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.