Video/ Çasti kur Kate Middleton takohet me ‘Mbretëreshën Anne’

Dukesha e Kembrixhit rrëmbeu gjithë vëmendjen në ndarjen e çmimeve të Akademisë Britanike të Filmit dhe Televizionit.

Dukesha dukej mahnitëse veshur me një fustan të Alexander McQueen, informon dritare.net

Kate në këtë mbrëmje çmimesh, takoi edhe aktoren, Olivia Colman, e cila fitoi çmimin më të mirë për portretizimin e saj si Mbretëresha Anne në The Favorite, dhe bashkë-yllin Rachel Weisz, i cila mori çmimin ‘Aktorja më e mirë mbështetëse’./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Nishani: Dështimi i demokracisë në Shqipëri është dështim edhe për OSBE

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.