Video/ Beyonce mahnit publikun në festivalin e Coachella

Beyonce është femra e parë me ngjyrë që merr çmim në festivalin e “Coechella”, që është një nga evenimentet më prestigjioze në botë.

aw010598_v1_sf-d0bec55e-713f-4b45-8078-6f4bfd041ae2

Pas mungesës së vitit të kaluar, për shkak të mëmësisë, këngëtarja ka mahnitur fansat e saj me performancën e mrekullueshme.

LEXO DHE :  Kryemadhi: I dogjëm mandatet se e duam kombin

Image result for beyonce on coachella festival 2018

Jo vetëm me këngët e saj, por edhe me veshjet fantastike, ajo ka arritur të bëjë për vetë të gjithë publikun./K.Ç/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.