Video/ Basha: Sa më gjatë qeveria Rama, aq më shumë korrupsion, aq më i varfër populli

Mëngjesin e sotëm, lideri i opozitës, Lulzim Basha ka  denoncuar në Facebook, me anë të një videoje, varfërinë ekonomike që ka kapluar vendin tonë.

Me këtë video, Basha ka akuzuar në mënyrë të drejtpërdrejtë, qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama.

LEXO DHE :  Dyshohet se modifikuan fugonin e grabitjes në Rinas, ndalohen dy persona

“Shqiptarët varfërohen çdo ditë nga korrupsioni i qeverisë Rama. Sa më gjatë kjo qeveri, aq më shumë korrupsion, aq më i varfër populli.”,-shkruan Basha/K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.