Video/ Basha: Sa më gjatë qeveria Rama, aq më shumë korrupsion, aq më i varfër populli

Mëngjesin e sotëm, lideri i opozitës, Lulzim Basha ka  denoncuar në Facebook, me anë të një videoje, varfërinë ekonomike që ka kapluar vendin tonë.

Me këtë video, Basha ka akuzuar në mënyrë të drejtpërdrejtë, qeverinë dhe kryeministrin Edi Rama.

LEXO DHE :  Studimi befasues/ Varësia ndaj drogës mund të vijë nga një virus i lashtë

“Shqiptarët varfërohen çdo ditë nga korrupsioni i qeverisë Rama. Sa më gjatë kjo qeveri, aq më shumë korrupsion, aq më i varfër populli.”,-shkruan Basha/K.C/dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.