Video/ Arrestohet ish-deputeti i PS, Arben Ndoka

Në policinë e Tiranës, pasditen e sotme është shoqëruar edhe ish-deputeti i Partisë Socialiste, Aben Ndoka.

Ish-deputeti është ndaluar nga RENEA pasditen e sotme së bashku me 1 person tjetër dhe aktualisht ndodhet në Drejtorinë e Policisë së Tiranës.

LEXO DHE :  Exit poll në Ukrainë/ Komediani fitore spektakolare ndaj Poroshenkos

Ndoka prej muajsh është në hetim për tjetërsim pronash, por nuk dihet nëse shoqërimi lidhet me këtë. V.D/dritare.net/

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.