Video/ Adele çmendet pas performancës së Beyonce

Performanca e Beyonce në Coachella 2018 duket se tashmë është kthyer në fenomen duke ndryshuar edhe vetë emrin e eveniment në fjalë. Kështu mijëra njerëz kanë përdorur hashtagun #beychella dhe jo #coachella në Instagram. Një ndër fansat e zjarrtë të Beyonce është dhe këngëtarja e mirënjohur Adele, e cila duket se nuk e ka përmbajtur euforinë dhe ka publikuar disa video të inspiruar nga performanca e idhullit të saj. Adele e ka shprehur edhe herë tjetër simpatinë e madhe që ka për artisten, përmendim rastin kur ajo ia dedikoj Beyonces çmimin në Grammy Awards 2017 për albumin e vitit./E.K/Dritare.net

LEXO DHE :  Grabitet arka e Postës Shqiptare, në Vlorë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.