Veshjet më të bukura të aktoreve turke në gala!

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur ndarja e cmimeve turke  dhe kanë marrë pjesë shumë prej personazheve të njohur të televizionit. Ajo cfarë ka rënë në sy më së shumti kanë qenë zgjedhja që secila nga aktoret turke ka bërë për pamjen e saj. Dritare.net ju sjell disa nga veshjet më të pëlqyera dhe më të bukura nga zgjedhjet e tyre. Në fotogaleri do t’I gjeni ato./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Hajduti me armë lodër grabit pikën e basteve në Tiranë, ja shuma që mori!Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*