Veshjet më të bukura të aktoreve turke në gala!

Mbrëmjen e djeshme është mbajtur ndarja e cmimeve turke  dhe kanë marrë pjesë shumë prej personazheve të njohur të televizionit. Ajo cfarë ka rënë në sy më së shumti kanë qenë zgjedhja që secila nga aktoret turke ka bërë për pamjen e saj. Dritare.net ju sjell disa nga veshjet më të pëlqyera dhe më të bukura nga zgjedhjet e tyre. Në fotogaleri do t’I gjeni ato./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  14 truke që do t'ju ndihmojnë të gatuani ushqime të shijshme!PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.