Veshjet më të bukura, janë të stilit skandinav!

Estetika skandinave është element themelor, qoftë në aredimet e shtëpisë apo modën. Fashionistet dhe blogeret zakonisht e përdorin këtë stil në veshjet e tyre, pasi është një veshje shumë e bukur, e gjallë dhe e veçantë nga të tjerat.

Kështu që nuk është ide e keqe që dhe ju të frymëzoheni nga ky stil, për t’u veshur sa më mirë.

LEXO DHE :  Ja si do të jetë moti të shtunën, 23 mars!

Dritare.net ka grumbulluar disa veshje të cilat janë të këtij stili. Fustane, pantallona, apo xhaketa janë disa nga veshjet më të bukura që janë trend këtë vit.

Mund t’i shikoni ato në fotogalerinë e mëposhtme./D.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.