Veshjet më skandaloze në MTV Video Music Awards 2018

MTV Video Music Awards 2018 është eventi më i madh i këtij viti, ku marrin pjesë të gjithë yjet e tregut muzikor. Nuk është vetëm muzika ajo që e identifikon këtë event, por edhe veshjet që përzgjedhin vipat për t’u prezantuar.

Eventi i këtij viti ka ngritur polemika të madha, për sa i përket përzgjedhjes së veshjes së vipave.

LEXO DHE :  E la Meghan Marklen jashtë fotos mbretërore, fansat sulmojnë Kate Middletonin

Yjet më të mëdhenj të botës muzikore kanë ecur në tapetin e kuq, me veshje ekstravagante, ose klasike.

Dritare.net ka sjellë për ju veshjet më skandaloze të vipave në këtë event. Duke nisur nga Rita Ora, NIcki Minaj dhe për të vazhduar më tej me Amber Rose. Mos i humbisni./K.C/Dritare.net

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.