Veshjet më skandaloze, në MTV EMA

Ndonjëherë përpjekjet e modës dështojnë, por shumë ama. Në ndarjen e çmimeve “MTV EMA 2018”, morën pjesë këngëtarët më të mëdhenj të tregut botëror.

Chloe Ferry dhe Geordie Shore dhe Dua Lipa, ishin ndër vipat me veshjen më të keqe në këtë event. Dritare.net ka sjellë për ju foto të vipave, të veshur në mënyrë skandaloze në eventin e muzikës. Klikoni fotogalerinë për të parë fotot, dhe nëse nuk ju hapen, hyni në faqe dhe i gjeni më kollaj./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Vdes njeriu më jetëgjatë në botë, Masazo Nonaka shuhet në moshën 113-vjeçare

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.