Vdekja e Ena Ftoit, ekspertiza:Nuk ka pasur shenja dhuna

Kanë dalë ditën e sotme rezultatet e ekspertizës mjeko-ligjore të 27-vjeçarit Enea Ftoi i cili vdiq në komisariatin e policisë në Korçë.

Familjarët akuzuan policinë për ushtrim të dhunës, ndërsa ekspertiza e thotë krejt të kundërtën.

LEXO DHE :  Zgjedhjet në PD, Basha replikë me Gjatën: Procesi jo transparent

Në trupin e të ndjerit nuk është konstatuar dhunë fizike.

Pritet të kryhen dhe dy ekzaminime të tjera për të përcaktuar shkakun e vdekjes./ I.M-Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.