Vaskë guri, një element unik i dizajnit për banjo elegante dhe të rafinuar

Vaska e gurit është bashkimi midis një zgjedhjeje të shijes estetike dhe kënaqësisë së gjërave të vjetra, si në kohën kur guri ishte materiali më i zakonshëm për ndërtim.

Guri ka qenë gjithmonë një material i përdorur për ndërtesa publike dhe private me një rëndësi të caktuar, sepse dallohen nga një epërsi estetike.

 

Aq shumë sa që krijimi i një banjoje guri do të thotë të investosh një buxhet të madh për të marrë një rezultat të klasit të lartë.

LEXO DHE :  Ekzekutimi i Marvi Mihalit, prokurori zbulon numrin e vërtetë të autorëve  

Për vaskat, sot tregu ofron disa modele të vaskash guri, si në përmasa ashtu edhe në dizajne.

Ndoshta dhe nuk ju ka qëlluar të shihni një të tillë, dritare. net ju sjell në foto disa modele vaskash guri që përveçse janë super rezistente dhe higjenike ofrojnë edhe një pamjet këndshme për ambientin e tualetit.V.D/Dritare.net/

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.