Varane shënon gol spektakolar me kokë, Franca kalon në epërsi ndaj Uruguait

Kombëtarja e Francës ka kaluar në epërsi ndaj kombëtares së Uruguait. Golin e epërsisë për kombëtaren e Francës e ka shënuar anëtari i Real Madridit, Raphael Varane, shkruan  dritare.net

Varane ka shënuar me kokë në minutën e 40’të të takimit

LEXO DHE :  Ja kur do të jepet masa e sigurisë për 16 të arrestuarit e protestës së opozitës!

Rezultati aktual i takimit është 0-1.

Ja goli     https://streamja.com/JGNE

 

 

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.