Valbona Selimllari është superyll, por ju s’i keni parë të bijën

Padyshim ish-missi Valbona Selimllari vijon të mbetet më e bukura e Shqipërisë.

Mbrëmjen që lamë pas ajo ka qenë e pranishme në koncertin “Divat” të emrave të njohur të muzikës si Rovena, Irma, Besa dhe Eneda.

Mirëpo Selimllari nuk ka zgjedhur të shkojë vetëm për të mbështetur mikeshat e saj. Ajo ka qenë sëbashku me vogëlushen e saj, e cila siç shohim edhe në fotot e siguruara nga Gazeta Express ka mjaft ngjashmëri me të ëmën.

LEXO DHE :  Kujdes me llogaritë, brenda pak ditësh hakerat do të sulmojnë bankomatet, alarmin e jep FBI

Ndonëse e turpshme përpara kamerës dhe pa i hequr dorën së ëmës, e vogla e ka shijuar shumë koncertin e “Divave” së bashku me nënën e saj. Përveç vogëlushes, Selimllari ka edhe dy djem më të rritur./Gazeta Express/

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.