Valbona Selimllari është superyll, por ju s’i keni parë të bijën

Padyshim ish-missi Valbona Selimllari vijon të mbetet më e bukura e Shqipërisë.

Mbrëmjen që lamë pas ajo ka qenë e pranishme në koncertin “Divat” të emrave të njohur të muzikës si Rovena, Irma, Besa dhe Eneda.

Mirëpo Selimllari nuk ka zgjedhur të shkojë vetëm për të mbështetur mikeshat e saj. Ajo ka qenë sëbashku me vogëlushen e saj, e cila siç shohim edhe në fotot e siguruara nga Gazeta Express ka mjaft ngjashmëri me të ëmën.

LEXO DHE :  Rama – kritikuesve: Kam dyshime nëse i keni sytë në ballë

Ndonëse e turpshme përpara kamerës dhe pa i hequr dorën së ëmës, e vogla e ka shijuar shumë koncertin e “Divave” së bashku me nënën e saj. Përveç vogëlushes, Selimllari ka edhe dy djem më të rritur./Gazeta Express/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.