Vajza, kombinimet me ngjyra të ndezura, trend këtë pranverë!

Ngjyra është një tipar themelor i stilit të pranverës. Së bashku me stinën, ndryshon edhe humori tuaj, kështu që ngjyra është e lehtë për të bërë një kombinim perfekt për çdo veshjen tuaj.

Ju mund të përdorni ngjyra duke bërë kontraste të forta. Zakonisht, të gjitha kombinimet e veshjeve tona janë një ngjyrë e ndezur ndërsa tjetra e errët ose ngjyrë toke. Megjithatë, kontrastet e ngjyrave të ndezura kanë hijeshinë e tyre dhe është mirë të guxoni me to, pasi do ju ndihmojë të dukeni më me stil dhe plot dritë.

LEXO DHE :  Vrasja e Jurgen Kurtit, ish-drejtori i policisë: S'dihet nëse është hakmarrje

Dritare.net sjell për ju disa kombinime të guximshme dhe shumë elegante. Shikojini ato tek fotogaleria më poshtë dhe pse jo të filloni dhe ju të guxoni me ngjyrat, pasi këtë pranverë ato janë trend dhe duken shumë bukur./D.My-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.