Vajza, këto janë modelet më të bukura të këpucëve, për verë 2018!

Me temperaturat që rriten çdo ditë e më shumë, rrobat e verës janë bërë stil i zakonshëm. Veshjet e holla dhe pantallonat e lirshme kanë filluar me kohë të startojnë në pamjen tonë të përditshme.

Pikërisht, ka ardhur momenti që të veshim jo vetëm rroba të lirshme por edhe këpucët që janë të përshtatshme për stinën e verës. Këpucët “Mules” e kemi thënë edhe më parë që janë  ideale për ditët e nxehta, të cilat do të mbizotërojnë edhe gjatë verës që po vjen, por dalëngadalë me këtë vap kaq të madhe po fillojmë të veshim edhe sandale, informon dritare.net.

LEXO DHE :  Rama-studentëve: Çfarë duhet të bëni për t'i demaskuar pedagogët e korruptuar!

Për këtë arsye dritare.net ka sjell për ju modelet e këpucëve të cilat do të mbizotërojnë gjatë stinës së verës. 12 modele të bukura dhe shumë të thjeshta për t’u kombinuar./D.M-Dritare.net

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.