USA/ Brenda kafazeve ku mbahen fëmijët e ndarë nga prindërit: Baba, baba!

Në një strukturë në Teksas, në kufirin me Meksikën, të miturit e ndarë nga prindërit e tyre mbahen pas hyrjes së paligjshme në Shtetet e Bashkuara. Madje edhe fëmijë shumë të vegjël të cilët, të mbyllur në kafaze, qajnë me dëshpërim për mamin dhe babin. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Mbretëresha me stil, Letizia e veshur me një fustan që kushton 90 euro

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.