U thoni lamtumirë ilaçeve, ja ushqimet që zhdukin dhimbjen e kokës!

Ne të gjithë kemi vuajtur nga dhimbja e kokës. Kjo vjen për shkaqe shumë të thjeshta, siç janë dehidratimi, mungesa e  gjumit, etj. Shpeshherë ne pimë edhe ilaçe për ta ndaluar dhimbjen, dhe ndonjëherë del e paefektshme. Por dritare.net ka sjellë për ju disa ushqime, të cilat e zhdukin dhimbjen në pak minuta. Për më shumë shihni  fotogalerinë më poshtë. Nëse nuk ju hapet, hyni në faqe dhe e gjeni më lehtë./Përshtati: Kadrije Çako/dritare.net

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 22 prill 2019


PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.