U kapën duke u puthur, Bella Hadid sërish me këngëtarin The Weeknd!

Para një muaj u përfol se modelja bukuroshe Bella Hadid dhe këngëtari i njohur The Weeknd janë rilidhur, pasi u panë bashkë në festivalin Coachella. Por modelja Bella e mohoi rilidhjen me këngëtarin, madje tha se kurrë nuk do të ktheheshe tek ai. Pasi siç e dimë pas ndarjes me modelen  ai u lidh me Selena Gomez.

LEXO DHE :  Pezullohet nga detyra drejtori i Burgut të Rrogozhinës, ja motivi!

Por ja që ditën e djeshme në vip party e festivalit të Kanës, ata u fotografuan bashkë.

Jo vetëm që u panë shumë afër njëri-tjetrit, por u fotografuan nga kamerat edhe duke shkëmbyer puthje pasionante.

Në fotogalerinë më poshtë mund ta vërtetoni se ata janë rikthyer bashkë./D.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.