U kapën duke u puthur, Bella Hadid sërish me këngëtarin The Weeknd!

Para një muaj u përfol se modelja bukuroshe Bella Hadid dhe këngëtari i njohur The Weeknd janë rilidhur, pasi u panë bashkë në festivalin Coachella. Por modelja Bella e mohoi rilidhjen me këngëtarin, madje tha se kurrë nuk do të ktheheshe tek ai. Pasi siç e dimë pas ndarjes me modelen  ai u lidh me Selena Gomez.

LEXO DHE :  Në të gjithë botën festohet Kurban Bajrami, dritare.net uron besimtarët

Por ja që ditën e djeshme në vip party e festivalit të Kanës, ata u fotografuan bashkë.

Jo vetëm që u panë shumë afër njëri-tjetrit, por u fotografuan nga kamerat edhe duke shkëmbyer puthje pasionante.

Në fotogalerinë më poshtë mund ta vërtetoni se ata janë rikthyer bashkë./D.M-Dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.