Turi zë hapësirën e Ermalit në Tv Klan!

Tashmë është bërë e ditur që moderatori Turjan Hyska është transferuar bashkë me “Apartamentit 2XL”, në televizionin Klan.

Emisioni i humorit “Apartamenti 2XL”, do të nisë sezonin e ri në TV Klan, por tashme do të quhet “Duplex” dhe do të transmetohet çdo të shtunë në orën 21:00. Që i bie të zërë hapësirën e Xing me Ermalin, i cili transmetohej në të njëjtën ditë dhe orë./D.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Ja çfarë ka bërë Bahar e "Diamante dhe Dashuri"!

Image result for apartamenti 2XL

Image result for xing me ermalin

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.