Turi tregon pamje nga studioja e re!

Turjan Hyska para disa ditësh e pranoi largimin e tij nga Vizion Plus, përmes një njoftimi në Facebook.

Tashmë po përflitet për transferimin e tij në Tv Klan. Turi nuk e ka bërë me dijë këtë fakt, por përmes postimeve të tij të herë pas hershme, na lë të nënkuptojmë se diçka po vjen nga moderatori.

LEXO DHE :  Polica ndalon shoferin, po ecte në qytet me 120 km/orë me dy fëmijë në makinë

Ditën e sotme në Instastoryn e tij, ka publikuar një Boomerang ku duket në studion e tij të re dhe në të shkruan “Së shpejti”./D.M-Dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.