Turi tregon pamje nga studioja e re!

Turjan Hyska para disa ditësh e pranoi largimin e tij nga Vizion Plus, përmes një njoftimi në Facebook.

Tashmë po përflitet për transferimin e tij në Tv Klan. Turi nuk e ka bërë me dijë këtë fakt, por përmes postimeve të tij të herë pas hershme, na lë të nënkuptojmë se diçka po vjen nga moderatori.

LEXO DHE :  Kur Kosova e ka keq, Shqipëria turbullohet!

Ditën e sotme në Instastoryn e tij, ka publikuar një Boomerang ku duket në studion e tij të re dhe në të shkruan “Së shpejti”./D.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.