Tsipras: Po përpiqemi të zgjidhim problemet midis Greqisë e Shqiperisë

Kryeministri i Greqisë, Aleksis Tsipras nga Londra ka deklaruar se po përpiqen që të zgjidhin problemet mes Greqisë dhe Shqipërisë.

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.