Trondit dëshmia e babit që i mori jetën të birit

Xhavit Tema, pak ditë më parë rrahu për vdekje djalin e tij. Gjatë marrjes në pyetje nga hetuesit për ngjarjen e rëndë autori i dyshuar i ngjarjes, ka dhënë versione të ndryshme mbi shkakun e goditjes së të birit me sende të forta. Por ajo që vihet re është se 70 vjeçari nuk ka shprehur aspak pendesë.

LEXO DHE :  Rikthehet i ftohti/ Si do të jetë moti, e shtunë 23 shkurt 2019

“Djali nuk kujdesej për familjen tonë dhe as nuk punonte për të siguruar të ardhura”, ka thënë i moshuari para Policisë. Ai ka marrë një shkop prej hekuri, që përdoret për shtypjen e ullinjve për prodhimin e vajit. V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.