Tragjike/ Mbytet kameramani i News 24, kishte pasion zhytjen

Kameramani i cili ka punuar në disa televizione, ka humbur jetën pasi është mbytur në Karaburun në vendin e quajtur Shpella e ”Haxhi Aliut”. Sipas të dhënave të policisë, i riu i mbytur është Armando Hallvaxhiu  dhe merrej me zhytje.

34 vjeçari ka punuar prej shumë vitesh në televizion si kameraman në “In Tv”, “Agon Channel” dhe aktualisht punonte në televizionin informatin “News 24”.

LEXO DHE :  Mbledhja në Fakultetin e Filologjisë, ja lista me kërkesat e pedagogëve!

Sipas policisë, nuk dihen ende shkaqet dhe motivet e mbytjes së 34-vjeçarit, ndërsa trupi është transportuar në morgun e spitalit të Vlorës.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes. V.D/dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.