Tragjike/ Panik në Gjermani 14 të plagosur brenda në autobus

Një sulm ka ndodhur rreth mesditës së sotme në një autobus në qytetin Lübeck të Gjermanisë veriore.

Mediat lokale në Gjermani kanë raportuar të paktën 14 të plagosur. Sipas një raporti, një i dyshuar tashmë është kapur nga policia.

LEXO DHE :  Loja me dy porta e Metës, plotëson nga frika mandatet që djeg Monika

Sipas mediave lokale, të paktën 14 vetë u plagosën të premten në qytetin verior të Gjermanisë, Lübeck.

Policia konfirmoi se ata kishin dërguar një numër të madh efektivesh në vendin e ngjarjes../d.m-dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.