Topless në Jalë

Plazhi i Jalit tani është i hapur për plazhistët topless. Askush nuk çuditet kur i sheh, maksimumi i fotografojnë dhe ia dërgojnë dritare.net.

Ne po e ruajmë privatësinë gjithsesi dhe mbase ka ardhur koha që në Shqipëri të ketë plazhe të veçanta për nudistë, apo topless. Kështu nuk do i fotografojnë të paktën. Dhe secili në punë të vet./dritare.net

LEXO DHE :  7 gabimet që nuk ju lejojnë të dobësoheni shpejt!

 Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.