Tjetër tërmet në Shqipëri, ja epiqendra!

Një tjetër tërmet ka rëndë ditën e martë në vendin tonë.

Sipas Institutit të Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit  tërmet ka rënë mbrëmjen e sotme rreth orës 21:05 në Shqipëri.

Epiqendra ka qenë në detin Adriatik ose rreth 31 km nga Tirana. Lëkundjet kanë qenë me mganitudë 3 dhe me thellësi 27 km./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Çfarë fshihet pas përplasjes? Sonte debat në “Dritare me Rudinën”

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.