Tiranë, digjen dy automjete të parkuara pranë një qendre tregtare

Policia e Tiranës ka njoftuar se rreth orës 18:20, në fund të rrugës “Tish Daija”, ka marrë flakë mjeti tip “Mercedes Benz”, i cili ka qënë i parkuar.

Si pasojë  ka marre flake dhe është djegur edhe mjeti tip “Audi”, pasi ka qënë i parkuar pranë tij.

LEXO DHE :  Video/ U paraqit si studente, Xhunga përzë nga studio juristen e MASR

Si pasojë e këtij zjarri nuk ka pasur dëme në njerëz por vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor në vendin e ngjarjes po kryen veprimet për të zbardhur shkaqet e rënies së zjarrit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.