Tifozët e Suedisë qajnë pas humbjes me Anglinë, shihni trishtimin në foto!

Suedia duhet të kthehet në shtëpi pas humbjes me Anglinë. Trishtimi ka qenë jo vetëm për futbollistët e kësaj skuadre por edhe për tifozët. Shihni trishtimin e tyre në fotot që dritare.net sjellpër ju. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Djegia e mandateve/ Reagon ambasadori i BE: Minohet futja e Shqipërisë në BEPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.