Tifozët e Anglisë bëjnë veprimin e papritur para ndeshjes me Kroacinë

Anglia përballet mbrëmjen e sotme me Kroacinë në gjysmëfinalen e Kupës së Botës.

Skuadra britanike, do mbështet fort edhe te tifozeria e saj, pasi ata e kanë treguar gjithmonë se bëjnë diferencën në këtë botëror me idetë e tyre brilante.

E veçanta e tifozëve të Anglisë në mbrëmjen e sotme, është fakti që ata do të vishen si trajneri i tyre, Southgejt.

LEXO DHE :  Champions League/ Përfundojnë 6 takimet, 21 gola,  ja rezultatet!

Ky i fundit dallon për veshjen e tij karakterizuese, me jelek dhe kollare, të cilën nuk e ka ndërruar asnjëherë në Rusi.

Në takimin ndaj Kroacisë priten që të jenë prezent rreth 10.000 tifozë në përkrahje të “tre luanëve” të cilët pritet ta ndezin në maksimum atmosferën./D.M-dritare.net

 

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.