Thonjtë më të bukur të dizajnuar për Kupën Botërore

Kupa e Botës ka shkaktuar shumë emocione të njerëzit dhe te tifozët e skuadrave të shteteve të ndryshme. Tifozët mbështesin ekipet e tyre të zemrës duke qenë në stadium, me flamuj, me ojë në fytyrë, tani dhe thonjtë e lyer me flamurin e ekipit të tyre.

LEXO DHE :  Shihni këto momente të ëmbla të fëmijëve mbretërorë, ndër vite!

Dritare.net ka zgjedhur sot t’ju sjell thonjtë më të bukur të dizajnuara përgjatë këtij botërori./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.