Tërmetet shkundin sërish Shqipërinë, ja epiqendra!

Tërmetet kanë shkundur sërish vendin, mëngjesin e sotëm. Mësohet se dy lëkundje me magnitudë të vogël kanë goditur mëngjesn  e sotëm jugun dhe juglindjen e vendit.

Tërmeti i parë është ndjerë reth orës dy të mëngjesit në Vinjoll të Burrelit,  ndërsa i dyti është shënuar rreth orës 6 të mëngjesit në Borsh, me magnitudë 2.5 ballë. /K.C/Dritare.net

LEXO DHE :   Anila Hoxha zbulon të  vërtetën e anulimit të konkursit të policisë,  nuk ishin kopjacët

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.