Tërmet i fortë në Elbasan

Një tërmet me fuqi 3.4 magnitudë ka goditur qytetin e Elbasanit mbrëmjen e së shtunës.
Epiqendra e lëvizjes sizmike mësohet se ka qenë 2 km të pjesës veriore të qytetit rreth orës 20:35.
Deri tani nuk raportohet për të lënduar, por vetëm për dëme material në lagjen “Kala”.

LEXO DHE :  Si është të jesh e martuar me Bes Kallakun? Si përgjigjet Xhensila!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.