Tepelenë, përplasen dy makina, dy të plagosur

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti që ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tepelenë.

Sipas policisë, në aksident u përfshinë dy makina.

Të plagosurit u dërguan në spital, ku njeri prej tyre ndodhet ne gjendje me te rende shendetesore.

LEXO DHE :  Albin Kurti thirrje për protesta: Duhet të ndalojmë Thaçin, s’ka mandat për dialog me Serbinë

Shkak i aksidentit dyshohet se eshte një parakalim i gabuar.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit. /d.m-dritare.net

Lini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.