Të thjeshta dhe trendi, këto veshje nuk duhet të mungojnë në gardërobën tuaj!

Nëse jeni duke kërkuar për veshje të thjeshta, por edhe trendi, këtu i gjeni të gjitha. Dritare.net ju sjell disa nga veshjet më ‘in’ të momentit, për një verë të freskët. Si fustanet ashtu edhe pantallonat me bluzë apo këmishë të thjeshtë, do mund t’i kombinoni në mënyrë të përkryer, duke u ndjerë edhe komodë.

LEXO DHE :  Shkëlzen Berisha përgenjështron lajmet, poston foto me të birin

Shikoni galerinë më poshtë dhe frymëzohuni për veshjet që s’do i hiqni gjatë gjithë stinës së verës./E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.