Të thjeshta dhe trendi, këto veshje nuk duhet të mungojnë në gardërobën tuaj!

Nëse jeni duke kërkuar për veshje të thjeshta, por edhe trendi, këtu i gjeni të gjitha. Dritare.net ju sjell disa nga veshjet më ‘in’ të momentit, për një verë të freskët. Si fustanet ashtu edhe pantallonat me bluzë apo këmishë të thjeshtë, do mund t’i kombinoni në mënyrë të përkryer, duke u ndjerë edhe komodë.

LEXO DHE :  PD kallëzon Veliajn në Prokurori: Ka abuzuar me tenderët

Shikoni galerinë më poshtë dhe frymëzohuni për veshjet që s’do i hiqni gjatë gjithë stinës së verës./E.B-dritare.netLini një koment

Adresa juaj e-mail nuk do te publikohet.


*


This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.