Të shtëna me armë, një i plagosur në Vlorë

Të shtëna me armë janë dëgjuar mbrëmjen e së martës në qytetin e Vlorës.

Mësohet se një person ka mbetur i plagosur, dhe sipas informacioneve të para ngjarja ka ndodhur pranë universitetit në zonën e Skelës në qytetin bregdetar. Mësohet se ka pasur disa të shtëna me armë dhe më pas është raportuar për një person të plagosur, i cili është dërguar në spital.

LEXO DHE :  Deutsche Welle: Çfarë synon opozita e re në Shqipëri?

Ende nuk dihen shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.