Të shtëna me armë në Tiranë, raportohet për të plagosur

Të shtëna me armë në Tiranë janë dëgjuar mbrëmjen e së enjtes.

“BW” raporton se se ngjarja ka ndodhur në rrugën “Gjik Kuqali”, ndërsa një person ka mbetur i plagosur, por fatmirësisht theksohet se është jashtë rrezikut për jetën.

LEXO DHE :  I shpallën djalin në kërkim për vrasjen e Jurgen Kurtit, flet Vjollca Arapi

Ende nuk dihen detajet dhe rrethanat e ngjarjes./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.